ویژگی های بازاریابی پیامکی اینستاگرام

ویژگی های بازاریابی پیامکی اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و بازاریابی پیامکی راه و روشی است که با کمک آن می توانید در اینستاگرام پیامی را برای مخاطب ارسال کنید تا جذب آن پیام شود و شما را دنبال کند.

اهمیت بازاریابی پیامکی اینستاگرام

اینستاگرام می تواند یک برنامه بسیار مفید برای این کمپین درون فروشگاهی باشد و در پایان روز این کمپین ها به دو دلیل اصلی راه اندازی می شوند یک افزایش فروش و دیگری رشد لیست های بازاریابی شما و به اشتراک گذاری یک عکس از استیکر های کمپین درون فروشگاهی شما نتیجه یکسانی را تضمین می کند و بدون اینکه مردم در ابتدا از فروشگاه شما بازدید کنند.

مزایای کلمات کلیدی بازاریابی

یکی دیگر از راه های ساده و در عین حال بسیار کارآمد برای گنجاندن بازاریابی اس ام اس در استوری های خود و جاسازی آنها در محتوای ویدیویی است که می‌ توانید این کار را با استفاده از کلمه کلیدی و کد کوتاه خود در ویدیو های داستانی خود هم انجام دهید و هم با فیلم‌برداری از برچسب‌ های تبلیغاتی خود و هم با افزودن متن بر روی ویدیو ها که مردم معمولاً ویدیو ها را جذاب‌تر می‌ بینند.

مزایای پیام های بازاریابی اینستاگرام

امروزه تعامل بیشتر و بیشتری با مشتری در رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد و با دلیل موجه پیام‌ های شخصی‌ شده در برنامه‌ های پیام‌رسانی مورد علاقه مشتریان شما می‌ تواند واقعاً به آگاهی برند شما کمک کند و ویژگی جدید پیام‌ های بازاریابی اینستاگرام یک ابزار بازاریابی عالی را ارائه می‌ دهد تا مشتریان شما در کجا هستند قابل مشاهده باشند و آنها را دوباره جذب کنید تا این نرخ‌ های تبدیل را افزایش دهید.

مزایای دریافت شرکت در پیام بازاریابی

تنها در صورتی می‌ توانید پیام‌ های بازاریابی را از طریق پیام‌رسان اینستاگرام ارسال کنید که از مشتریان خود مجوز انتخاب دریافت کرده باشید و در واقع این انتخاب‌ ها می‌ توانند پس از شش ماه از شرکت مشتری شما هم منقضی شوند و پس از شش ماه قبل از انقضای شرکت در پیام‌ های بازاریابی مشتریان شما یک درخواست انتخاب مجدد دریافت خواهند کرد و سپس آنها انتخاب خواهند کرد و آن انتخاب اولیه را از مشتریان خود دریافت کنید.

ویژگی کلیدی قدرتمند بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی محبوبیت خود را افزایش می دهد و برند های بیشتری مشتاق هستند که آن را برای ارتباط با مشتریان و افزایش فروش اتخاذ کنند و مهم است که بدانید دقیقاً چه چیزی را از یک پلت فرم خدمات پیام کوتاه برای استفاده حداکثری از کانال نیاز دارید و بازاریابی پیامکی یکی از مستقیم ترین و شخصی ترین راه ها برای ارتباط با مشتریان است و در حالی که کسب‌ و کار ها به استفاده از بازاریابی پیامکی برای ارتباطات خود ادامه می‌ دهند.

ویژگی انتخاب های اجتماعی

انتخاب‌ های اجتماعی راهی منحصر به فرد و جذاب برای جمع‌آوری مشترکین برای لیست شما هستند و می‌ توانید محصول یا خدمات خود را در رسانه‌ های اجتماعی خود به نمایش بگذارید و با گزینه‌ ای که کاربران می‌ توانند به سمت بالا بکشند و پس از انجام این کار آنها برای کمپین ها و پیام های آینده به لیست شما ملحق می شوند و راه‌اندازی گزینه‌ های اجتماعی باید به شما امکان دهد پیش‌نویس درخواست اشتراک و تأیید را تهیه کنید.

مزایای بازاریابی قدیمی و جدید

برای بازاریابان قدیمی و جدید پاپ آپ ها یک بازی دشوار است و به عنوان یک روش مؤثر و شخصی برای جذب مشترکین برای لیست شما عمل می کنند و یک ابزار بازاریابی پیامکی می تواند به شما کمک کند تا این خط باریک بین تعامل و مزاحمت را طی کنید و مهم ترین چیزی که باید مراقب پاپ آپ ها باشید زمان بندی است.

مزایای لیست مشترکین در بازاریابی پیامکی

لیست مشترکین خود را ایجاد کردید و زمان آن رسیده است که مشتریان را بر اساس جمعیت شناسی و سابقه خرید آنها هدف قرار دهید و به عنوان یک مالک فروشگاه تجارت الکترونیک باید مطمئن شوید که پلتفرم بازاریابی پیامکی که استفاده می کنید می تواند به تقسیم بندی مشتریان شما تا حد امکان به طور خاص کمک کند و کمپین ها در بسیاری از ابزار های بازاریابی پیامکی این امکان را می دهند که لیست مشترکین خود را به صورت انبوه پیامک ارسال کنید.

مزایای جریان بازاریابی پیامکی اینستاگرام

جریان‌ ها به شما امکان می‌ دهند پیام‌ های مختلف را با هم رشته کنید تا اساساً کل قیف فروش را پوشش دهد و کمپین های قطره ای معمولا به حفظ مشتری محدود می شوند و برای به حداکثر رساندن اثربخشی این جریان ما دو شاخه از اتوماسیون‌ ها را با هدف مشتریان با ارزش بالاتر و ارزش کمتر و مشتریان با ارزش برای هر فروشگاهی اهمیت بیشتری دارند و بازگشت آنها و نهایی کردن سفارش آنها در اولویت قرار دارد.

مزایای بازاریابی پیامکی بر تجارت الکترونیک

بسیاری از راه حل های بازاریابی پیامکی تجزیه و تحلیل دقیق برای کسب و کار شما ارائه نمی دهند و در عوض آنها آمار کلی در مورد نرخ تحویل و تعداد افرادی که روی یک URL کلیک کرده اند ارائه می دهند و اگرچه همه اینها مفید هستند و اما گزارش‌ های خاصی وجود دارد که برای اطمینان از ارائه یک پلتفرم بازاریابی پیامکی برای فروشگاه شما به آن نیاز دارید.

سازندگان لیست مشترکین

روش های متنوع برای ایجاد لیست مشترکین و جذب مشتریان بالقوه وجود دارد.

تقسیم بندی

شرایط بسیار هدفمند مانند جمعیت شناسی مشتری یا سابقه خرید که به شما در شخصی سازی پیام هایتان کمک می کند.

کمپین‌ ها

پیام‌ های مرتبطی که به مشتریان تقسیم‌بندی شده شما ارسال می‌ شود که باعث افزایش تعامل و حفظ یا هر دو می‌ شود.

اتوماسیون ها

اقداماتی که توسط رویداد های خاصی انجام می شود که گردش کار بازاریابی پیامکی شما را ساده می کند و مانند یادآوری های رها شده سبد خرید است.

تجزیه و تحلیل

گزارش ها و آماری که مستقیماً با فروشگاه تجارت الکترونیک شما و موفقیت آن در پلتفرم بازاریابی پیامکی شما مرتبط است.

سخن پایانی

در نتیجه برای جذب مخاطب روش های مختلفی وجود دارد که روش بازاریابی پیامکی یکی از آن روش ها است که با این روش می توانید برای کسب و کار خود مشتری پیدا کنید.