ساخت تیزر تبلیغاتی

تجربه‌ای بی‌نظیر از تبلیغات و فروش را تجربه کنید

سلاحی قدرتمند برای بهبود روند فروش

تیزرهای تبلیغاتی به عنوان ابزاری قدرتمند در پیج های خدماتی و فروشگاهی عمل می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا ارتباط نزدیک تری با مشتریان برقرار کنید و آنها را به خرید و استفاده از خدمات شما ترغیب کنید.
با استفاده از تیزرهای تبلیغاتی، پیج خود را به یک نقطه تمرکز جذابیت و فروش تبدیل کنید

 ساخت تیزر تبلیغاتی
تبدیل پیج به قطب جذابیت

تیزرهای تبلیغاتی: محتوای پیج را به طور قابل توجهی تحریک کنید و تاثیر بیشتری در جذب مشتریان و افزایش فروش داشته باشید

انواع تیزر های تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی اطلاع‌رسانی: این نوع تیزرها برای اطلاع‌رسانی در مورد محصولات، خدمات یا رویدادهای خاصی استفاده می‌شوند. آنها با ارائه اطلاعات کلیدی و مهم به مخاطبان، از ویژگی‌ها، مزایا و ارزش افزوده محصول یا خدمات شما خبر می‌دهند تیزرهای تبلیغاتی هیجان‌انگیز: این نوع تیزرها برای تحریک احساسات مخاطبان استفاده می‌شوند. با استفاده از تصاویر جذاب، موسیقی پرانرژی و ترکیبی از تکنیک‌های بصری، آنها به مخاطبان احساس هیجان و تمایل به عمل می‌کنند و آنها را به اقدام و خرید ترغیب می‌کنند تیزرهای تبلیغاتی داستانی: این نوع تیزرها به صورت یک داستان جذاب و مهیج به روایت می‌پردازند. آنها با روایت یک داستان جذاب و شیرین، تخیل مخاطبان را به کار می‌برند و ارتباط عاطفی بین مخاطبان و برند یا محصول را تقویت می‌کنند تیزرهای تبلیغاتی ترفندی: ین نوع تیزرها با استفاده از ترفندهای خاص و نوآورانه، توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کنند. آنها از تکنیک‌های ویدئویی، تأثیرات ویژه و تحریک‌کننده، و ایده‌های خلاقانه برای جلب توجه و تأثیرگذاری بیشتر استفاده می‌کنند تیزرهای تبلیغاتی انگیزشی: این نوع تیزرها برای الهام بخشیدن و انگیزه‌بخشی به مخاطبان استفاده می‌شوند. آنها با کاربرد صحنه‌ها و ارائه پیام‌های انگیزشی و الهام‌بخش، مخاطبان را به اقدام و خرید ترغیب می‌کنند توجه داشته باشید که هر نوع تیزر تبلیغاتی باید با توجه به هدف، مخاطبان و محصول یا خدمات شما طراحی شود. همچنین، ترکیبی از این انواع می‌تواند در تیزرهای تبلیغاتی شما نیز استفاده شود.

نمونه های موفق تیزر تبلیغاتی

روال اجرا سفارش

آغاز همکاری

ابتدا با یک جلسه حضوری یا تلفنی با کارفرما همه نیاز ها و هدف پیج رو تشخیص می دهیم

ارائه پیشنهادات

پس از بررسی کسب و کار ، چندین ایده موثر با کسب و کارتان به شما پیشنهاد می شود

اجرا طراحی

گروه طراحان ، با ایده ها شروع به ساختن کلیپ و ریلز می کنند و برای تایید برای مشتری ارسال می شود

ارائه گزارش کار

هر هفته تعداد کلیپ و ریلز ساخته شده و میزان پیشرفت با گزارش به کارفرما ارائه می شود

ثبت درخواست / مشاوره رایگان

تصویر کپچا

سوالی دارید؟ از ما بپرسید

خدمات تیزر تبلیغاتی به شما کمک می‌کنند تا پیام و محتوای خود را به طور جذاب و مؤثری به مخاطبان انتقال دهید.

آنها به شما امکان می‌دهند تا از ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فرد خدمات یا محصولات خود برجستگی بخشیده و مشتریان جدید را جذب کنید.

با استفاده از تیزرهای تبلیغاتی قوی، می‌توانید نام و شناخت برند خود را در بازار تقویت کنید و رقبا را پشت سر بگذارید.

تیزر تبلیغاتی با ارائه شواهد، تجربیات مشتریان قبلی و ارائه مدارک اثبات‌پذیر، به افزایش اعتماد مشتریان به برند و محصول کمک می‌کند

ارائه اطلاعات صادقانه و شفاف در تیزر تبلیغاتی نیز نقش مهمی در افزایش اعتماد مشتریان دارد.

تیزر تبلیغاتی با جذب توجه، ایجاد ارزش، ایجاد اعتماد و ایجاد حس فوریت، مخاطبان را به خرید و استفاده از محصول یا خدمات شما ترغیب می‌کند.

اثربخشی تیزر تبلیغاتی در افزایش فروش به عوامل مختلفی مانند کیفیت تیزر، شناخت هدفمند مخاطبان، الزام به عمل و تأثیر محتوا بستگی دارد.

به همه نیازهایتان پاسخ دهید

راهنما تیزر تبلیغاتی