مهم ترین مزایای بنر تبلیغاتی اینستاگرام

مهم ترین مزایای بنر تبلیغاتی اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و بنر های تبلیغاتی مزایای زیادی دارد که مهم ترین مزیت آن جذب مخاطب است که با یک بنر تبلیغاتی خوب کسب و کار خود را رشد دهید.

ویژگی بنر تبلیغاتی اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال یک پلتفرم رسانه اجتماعی پیشرو است و اینستاگرام نقطه عطف ۷۰۰ میلیون کاربر خود را اعلام کرد و رشد تقریباً ۳۰+٪ در مدت زمان کوتاهی بیش از هر چیز دیگری در مورد محبوبیت و پتانسیل آینده این پلتفرم به ما می گوید و البته فیسبوک تعداد کاربران فعال تری نسبت به اینستاگرام دارد و اگر می خواهید کسب و کار کوچک خود را با موفقیت تبلیغ کنید و ابتدا باید به داده های مربوطه نگاه کنید که آمار ها چیزی بیش از اعداد ساده محاسبه شده برای جذب کاربران بیشتر است.

مزایای بنر تبلیغاتی در اینستاگرام

هنگام راه اندازی کمپین اینستاگرام چندین گزینه وجود دارد و شما باید انتخاب کنید که کدام نوع کمپین برای کسب و کار شما بهترین است و ۲ روش تبلیغاتی در اینستاگرام وجود دارد یک روش رایگان و دیگری روش پولی که البته ویژگی تبلیغات پولی بیشتر است.

مزایای بازاریابی رایگان بنر تبلیغاتی

اگر قبلاً یک حساب شخصی دارید باید یک حساب کاربری جدید برای کسب و کار کوچک خود راه اندازی کنید و می توانید اینستاگرام ، فیس بوک و اسپاتفای را ادغام کنید و فوراً به دنبال کنندگان خود بفروشید و ارسال تصاویر و ویدیو های مرتبط و ایجاد برند خود به صورت آنلاین و جذب مشتریان و فالوور های بیشتری است و این تصاویر باید هدفمند ، جذاب با کیفیت باشد و عکاسی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید که بتواند بهترین تصاویر را برای موفقیت ارائه دهد.

مزایای بازاریابی پولی بنر تبلیغاتی

سودآور ترین روش برای تبلیغات در اینستاگرام البته روش پولی است و اگر قبلاً کسب و کار خود را در فیس بوک تبلیغ کرده اید که از قبل می دانید که چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنید و در اینجا انواع تبلیغاتی که می توانید در اینستاگرام ارسال کنید و البته چگونه می توانید از آنها بهره مند شوید، آورده شده است و یک ویرایشگری را انتخاب کنید و سپس هدف خود را انتخاب کنید و بعد مخاطبان و بودجه خود را انتخاب کنید.

بهترین مزایای تبلیغات بنر اینستاگرام

شما می توانید یک داستان بگویید یا محصولات خود را به صورت آنلاین از طریق تصاویر جذاب بصری تبلیغ کنید و کسب و کار کوچک یا نام تجاری خود را برای مخاطبان گسترده ای بازاریابی کنید یا فقط مشتریان محلی از منطقه جغرافیایی یا شهر خود را هدف قرار دهید.

مزایای اینستاگرام برای بنر تبلیغاتی

از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۰ اینستاگرام به یکی از پر استفاده ترین پلتفرم های رسانه اجتماعی تبدیل شده است و طبق یک گزارش تقریباً ۵۶٪ از مردم ایالات متحده از این برنامه برای حفظ ارتباط با دنیای بیرون استفاده می کنند و بهترین چیز در مورد پلتفرم این است که در بین نسل هزاره که بیشترین بخش از بازار مصرف را تشکیل می دهند که مد روز است.

ایجاد آگاهی از برند

اینستاگرام به دلیل پایگاه داده عظیم کاربرانش یک پلتفرم عالی برای افزایش آگاهی از برند شما بدون صرف هزینه زیاد است و به دلیل شخصیت رسانه محور آن می توانید بین حضور برند خود و مصرف کنندگان هم آشنایی ایجاد کنید و ممکن است کمی طول بکشد تا ماهیت آگاهی از برند خود را از طریق تبلیغات افزایش دهید و اگر به اندازه کافی ثابت قدم باشید قطعا می توانید در این زمینه موفق شوید.

افزایش ترافیک وب

هنگام ایجاد اکانت اینستاگرام کسب و کار خود می توانید آدرس وب سایت خود را در بخش Bio اضافه کنید و به این ترتیب می‌ توانید مشتری علاقه‌مند را به پلتفرم اختصاصی خود هدایت کنید و از آن‌ ها بخواهید چیزی از آنجا بخرند و هرچه افراد بیشتری از وب سایت شما بازدید کنند مجموع ترافیک وب آن بیشتر می شود و به طور غیرمستقیم رتبه شما در گوگل را بهبود می بخشد و دید شما را بیش از پیش افزایش می دهد.

کم هزینه

تبلیغات در اینستاگرام احتمالاً ارزان ترین آنها است و شما اکثر ابزار های قابل استفاده را بدون پرداخت یک سکه دریافت می کنید و اگر بتوانید یک بازاریاب کارآمد باشید و مجبور نخواهید بود شخص دیگری را برای هدف خود استخدام کنید و با تبلیغات اینستاگرام حتی زمانی که در حال تولید سرنخ های کم هزینه هستید و می توانید بسیار کارآمد افزایش پیدا کنید.

افزایش فروش

تبلیغات اینستاگرام در اصل بهترین راه برای تبلیغ محصولات شما در اینترنت است و اگر بتوانید اصول اولیه را کاملاً ثابت کنید و فروش شرکت شما به سرعت افزایش می یابد و این می‌ تواند تعداد کل دنبال‌کنندگان را در نمایه رسانه‌ های اجتماعی شما افزایش دهد و شانس شما را برای تولید سرنخ حتی بیشتر افزایش دهد.

جاذبه ی بصری

اینستاگرام همه چیز در مورد جذابیت بصری است و اگر بتوانید یک کمپین تبلیغاتی پر جنب و جوش ایجاد کنید که می توانید نسبت زیبایی شناسی مناسبی را به مخاطبان خود ارائه دهید و این به نوبه خود رتبه تعامل پروفایل شما را بیشتر می کند و فالوور های شما را بیش از پیش افزایش می دهد.

نشان دادن نام تجاری خود

آپلود یک تبلیغ کامل می‌ توانید نسخه کوتاه‌تر و واضح‌تری از آن را هم در استوری خود اضافه کنید و در حالی که فقط توسط فالوور ها دیده می شود و می تواند میزان تعامل مناسبی را برای آنها ایجاد کند و فروش کلی آن هم ممکن است یک شبه افزایش یابد.

هدف گذاری بهتر

اگر از تبلیغات پولی استفاده می کنید که می توانید مخاطبان خود را بسیار دقیق تر از حد معمول هدف قرار دهید و این می تواند به شما کمک کند تا جنبه های از مخاطبان خود را از نزدیک هدف قرار دهید و آن محل ، جمعیت شناسی ، علاقه ، رفتارها است.

سخن پایانی

در نتیجه شما با استفاده از بنر تبلیغاتی کسب و کار خود را به سرعت رشد دهید و بنر تبلیغاتی به معرفی برند شما کمک می کند و برای مزیت مهم بنر تبلیغاتی جذب مخاطب است.