کاربرد فیلمبرداری اینستاگرام

کاربرد فیلمبرداری اینستاگرام

امیر آمون ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و فیلمبرداری جزو مهم ترین اجزای ایجاد ویدیو است و برای حرفه ای تر شدن ابزار هایی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

کاربرد مهم فیلمبرداری اینستاگرام

اینستاگرام به شما امکان می دهد حداقل ۳ ثانیه و حداکثر ۶۰ ثانیه فیلم ضبط کنید و اینستاگرام یکی دیگر از پلتفرم‌ های رسانه اجتماعی با میلیارد ها کاربر است و به ندرت کسی پیدا می‌ شود که در این پلتفرم حساب کاربری نداشته باشد و اینستاگرام در حال تبدیل شدن به بهترین مکان برای ضبط ویدیو های اینستاگرام و ذخیره آنها است و هنگامی که اینستاگرام خود را باز می کنید در حین پیمایش در فید ویدیو ها و تصاویر زیادی را تماشا می کنید.

کاربرد ضبط ویدیوهای اینستاگرام

برای ضبط استوری و ویدیو های اینستاگرام در آیفون باید در مورد چند تب مفید بدانید و ضبط ویدیو در آیفون برای اینستاگرام بسیار آسان است و اگر آیفون دارید ممکن است از قابلیت ضبط صفحه نمایش داخلی آگاه باشید و می توانید مستقیماً از آن قابلیت ضبط استفاده کنید یا از ویژگی اینستاگرام برای ضبط ویدیو استفاده کنید و اگر کاربر اندروید هستید ضبط ممکن است مشکل باشد به خصوص زمانی که آنها ویژگی ضبط صفحه نمایش داخلی ندارند.

کاربرد ابزار فیلمبرداری اینستاگرام

این پلتفرم به آرامی تمرکز خود را به ویدیو ها معطوف کرده است و دلیل خوبی هم دارد که ویدیو ها بسیار جذاب هستند و شما می توانید اطلاعات زیادی را در مدت زمان کوتاهی از طریق آنها منتقل کنید و اینستاگرام بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و بیش از ۵۰۰ میلیون نفر روزانه استوری را در آن تماشا می کنند و برای اطمینان از اینکه بیشترین استفاده را از این مخاطبان عظیم می‌ برید باید ویدیو های با کیفیت بالا ایجاد کنید و برای ویدیو ها بسیار مهم است که آنها را به خوبی ویرایش کنید تا برای مخاطبان هدف شما جذاب به نظر برسند و در این پست نگاهی به بهترین برنامه های ویرایش ویدیو خواهیم داشت تا به شما در انجام این کار کمک کند.

کاربرد ابزار VideoShow

VideoShow یک برنامه ویرایش ویدیوی اینستاگرام همه کاره است که هر کاری را که از یک برنامه ویرایش ویدیو انتظار دارید انجام می دهد و فقط با چند ضربه می‌ توانید استیکر اضافه کنید و ویدیوها را کوتاه کنید و متن و موسیقی را درج کنید و انتقال‌ ها را قرار دهید و می توان آثار خود را در برنامه ترسیم کرد.

کاربرد ابزار Horizon

Horizon یک برنامه عالی است که می تواند به شما در ویرایش ویدیو های اینستاگرام به راحتی کمک کند و اگر ویدیویی را در حالت عمودی گرفته‌ اید و این برنامه می‌ تواند به‌ طور یکپارچه آن را به یک ویدیوی افقی تبدیل کند و قابلیت ضبط ویدیو های ۲k را دارد و از حرکت آهسته پشتیبانی می کند.

کاربرد ابزار A Color Story

A Color Story بهترین برنامه ویرایش ویدیو برای کسانی است که عاشق فیلتر هستند و مجموعه ای از فیلتر های رایگان و پولی اینستاگرام دارد که می توانید با یک کلیک به ویدیوی خود اضافه کنید و می توانید رنگ ها را بهبود ببخشید و ویدیو های خود را از طریق شبکه برنامه ریزی کنید.

کاربرد ابزار Splice

Splice به شما این امکان را می دهد که به ویدیو های خود فیلتر ، متن و انتقال اضافه کنید و می توانید با استفاده از آن سرعت فیلم خود را تنظیم کنید و تجربه مشاهده را بهبود بخشید و ویدیو را با موسیقی که اضافه کرده اید همگام می کند تا ویدیو حرفه ای تر به نظر برسد.

کاربرد ابزار Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush یکی دیگر از برنامه های محبوب ویرایش ویدیو در اینستاگرام است و با استفاده از آن می توانید فیلم برداری ، ویرایش و به اشتراک گذاری ویدیوهای خود را انجام دهید و این امکان وجود دارد که ویدیو های خود را در سایر محصولات Creative Cloud هم در دسترس قرار دهید و این برنامه دارای دو نسخه رایگان و پولی است.

کاربرد ابزار Anchor Video Maker

Anchor Video Maker به شما کمک می کند فایل های صوتی خود را ویرایش کنید تا فایل های ویدیویی ایجاد کنید و این برنامه تمام محتوای گفته شده در صدا را رونویسی می کند تا صدا تبدیل به ویدیو شود و این ویدیو های متحرک را می توان به راحتی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا صدای شما خنک تر شود.

کاربرد ابزار Animoto

Animoto به شما کمک می کند تا از عکس ها و ویدیو های موجود خود اسلایدشو های خیره کننده ایجاد کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای مربوطه را انتخاب کنید و سبک نمایش اسلایدی را که می خواهید داشته باشید انتخاب کنید و این برنامه تمام کار های سخت را برای شما انجام می دهد و ویدیو را در عرض چند دقیقه آماده می کند و با نسخه رایگان می توانید ویدیو هایی با مدت زمان حداکثر ۱۰ دقیقه ایجاد کنید.

کاربرد ابزار Foodie

Foodie یک برنامه ویرایش ویدیو در اینستاگرام است که مخصوصاً به ویدیو های غذا می پردازد و این می تواند به ویدیو های شما کمک کند تا زنده شوند و غذای شما را وسوسه انگیز نشان دهد و در حالی که این یک برنامه عکس محور است و می توانید با استفاده از آن ویدیو های حداکثر ۱ دقیقه ای بگیرید.

کاربرد ابزار BeeCut

BeeCut یک سازنده ویدیوی اینستاگرام عالی است که از طریق آن افراد مبتدی می توانند برتری بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند و ممکن است برای کاربران پیشرفته گزینه خوبی نباشد و ویژگی های آن با در نظر گرفتن مبتدیان طراحی شده است و می توانید فیلتر هایی را به ویدیو های خود اضافه کنید ، آنها را برش دهید ، آنها را بچرخانید یا حتی از تصاویر اسلایدشو ایجاد کنید و با استفاده از این برنامه می توان ویدیو هایی با کیفیت ۱۰۸۰p ایجاد کرد.

کاربرد ابزار Magisto

Magisto یکی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیو اینستاگرام برای مشاغل است و این نه تنها به ایجاد و سفارشی کردن ویدیو ها کمک می کند و بلکه در تجزیه و تحلیل هم به شما کمک می کند و با ابزار های زیادی همراه است که می تواند به شما در اندازه گیری عملکرد ویدیو هایتان کمک کند.

کاربرد ابزار Clipomatic

Clipomatic یکی از بهترین برنامه‌ های ویرایش ویدیوی اینستاگرام است که می‌ تواند هر آنچه را که می‌ گویید رونویسی کند و شما کنترل کاملی بر نحوه نمایش زیرنویس ها دارید و بهترین بخش این است که این برنامه می تواند بیش از ۴۰ زبان را درک کند و می‌ توانید فیلتر هایی را به ویدیو های خود اضافه کنید تا جذاب‌تر به نظر برسند.

سخن پایانی

در نتیجه هر محتوای برای جذاب تر شدن نیاز به فیلمبرداری اصولی و با خلاقیت دارد و برای پیشرفت کسب و کار خود می توانید از ابزار های فیلمبرداری استفاده کنید.