مزایای مهم فیلمبرداری اینستاگرام

مزایای مهم فیلمبرداری اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و اینستاگرام نیازمند تولید محتوا باکیفیت است و برای هر کسب و کاری فیلمبرداری از موارد ضروری است که باید با اصول و حرفه ای انجام شود.

ویژگی فیلمبرداری اینستاگرام

اینستاگرام در فرصت‌ های بازاریابی اجتماعی مبتنی بر بصری برای برند ها پیشگام بود و جای تعجب نیست که اینستاگرام به پیشگام تغییر از بازاریابی تصویر محور به بازاریابی ویدیویی کمک کرد و این تغییر با موفقیت پرشور تیک تاک تشدید شد و اینستاگرام را مجبور به رقابت در سطح جدیدی کرد.

تاثیر فیلمبرداری محتوای اینستاگرام

برند های مدرن نمی توانند در بازاریابی ویدیویی سرمایه گذاری نکنند و این رسانه هر روز محبوب تر می شود و اگر رقیب شما در حال حاضر از بازاریابی ویدیویی استفاده نمی کند و اکنون زمان آن است که از منحنی جلوتر باشید و سرمایه گذاری در بازاریابی ویدیویی می تواند پرهزینه و زمان بر باشد و از آنجایی که این شکل از ارتباط با مشتریان نسبتاً جدید است.

انواع ویدیو های اینستاگرام

از آنجایی که اینستاگرام امیدوار است با دیگر پلتفرم‌ های بازاریابی ویدیویی مانند تیک تاک و یوتیوب رقابت کند و آنها به طور مداوم پیشنهاد خود را تطبیق می‌ دهند و به عنوان یک برند چهار نوع ویدیوی اینستاگرامی وجود دارد که باید هنگام ایجاد استراتژی بازاریابی ویدیویی در نظر بگیرید.

ویدیوهای درون فید

ویدیو های این فید حاوی ویدیو هایی در فید اینستاگرام هستند که در شبکه نمایش داده می شوند و مدت زمان این ویدیو ها به یک دقیقه محدود می شود و عملکرد محدودی را ارائه می دهند.

داستان ها

داستان ها به مکانیزم قدرتمندی برای برند ها برای ارتباط با مشتریان تبدیل شده اند و استوری های اینستاگرام با استوری های اسنپ چت قابل مقایسه هستند و همان محدودیت های قالب بندی عمودی و طول را ارائه می دهند و استوری های اینستاگرام هم پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند و اگرچه برند ها می توانند محتوای خود را در آرشیو نگه دارند تا از آنها به عنوان محتوای برجسته و تغییر کاربری استفاده شود.

قرقره ها

ریلز جدید ترین پیشنهاد ویدیویی از اینستاگرام است که به عنوان رقابت مستقیم با تیک تاک ارائه شده است و این فرمت چندین مزیت از جمله دسترسی و کشف بهتر و توانایی تبلیغ متقابل و استفاده مجدد از محتوای تیک تاک را ارائه می دهد.

IGTV

یک پیشنهاد ویدیویی با فرمت طولانی تر است که با یوتیوب رقابت می کند و کلیپ‌ های پیش‌نمایش به‌ عنوان ویدیو های درون‌فید نمایش داده می‌ شوند و پیوندی برای ادامه تماشا ارائه می‌ دهند و ویدیو های زمانی که از یک برنامه دسکتاپ پست می شوند می توانند تا ۶۰ دقیقه طول بکشند.

دسترسی و کشف بهتر

یکی از مزایای اصلی استفاده از ویدیو های اینستاگرام این است که آنها با الگوریتم بهتر کار می کنند و نسبت به پست های ثابت اولویت دارند و محتوای ویدیویی به احتمال زیاد در صفحه کشف نمایش داده می شود و در نهایت با استفاده از یک استراتژی هشتگ قوی دسترسی بهتری به دست می آورد.

تعامل بهتر

اینستاگرام تعامل را از طریق لایک ، کامنت ، اشتراک گذاری و سیو اندازه گیری می کند که دو مورد آخر وزن بیشتری در الگوریتم دارند و در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند یا آن را برای بعد ذخیره کنند و ۶۳ درصد از بازاریابان ویدیویی گزارش می دهند که در مقایسه با پست های عکس درگیری بیشتری از محتوای ویدیویی دارند.

مزایای ویدیو اینستاگرام در بازاریابی

یکی از قابل توجه ترین مزایای استفاده از ویدیو های اینستاگرام برای بازاریابی این است که این رسانه برای مشاغل کوچکتر چقدر آسان و در دسترس است و مصرف کنندگان دیگر انتظار ندارند ویدیو های تبلیغاتی صیقلی و عالی از برند ها را ببینند و آنها اصالت را دوست دارند و تلاش های اولیه ویرایش را می پذیرند.

مزایای فیلمبرداری ویدیوهای اینستاگرام

یکی از چالش برانگیز ترین جنبه های ایجاد محتوای ویدیویی برای اینستاگرام این است که بدانید چه چیزی را پست کنید و هنگام ایجاد یک تقویم محتوا از این پیشنهادات مفید برای تولید ایده استفاده کنید و یکی از ساده ترین اشکال محتوا نمایش محصول یا خدمات شما به گونه ای است که بینندگان را طنین انداز کند.

تاثیر محتوا بر فیلمبرداری

یکی دیگر از راه‌ های فوق‌العاده برای استفاده از بازاریابی ویدیویی اینستاگرام برای برند خود ایجاد آموزش یا ویدیو های آموزشی است و این استراتژی با اینفلوئنسر مارکتینگ کار می کند و یک فرصت مشارکت ایجاد می کند و به مخاطبان خود نشان دهید که چگونه می توانند از محصول شما استفاده کنند.

مزایای فیلمبرداری بر بازاریابی ویدیویی

بازاریابی ویدیویی ابزاری قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن داستان برند شما و دادن نگاهی به پشت صحنه به مشتریان است و از آنجایی که اصالت و شفافیت در فهرست ارزش‌ های مصرف‌کننده مدرن قرار دارند و این یک راه عالی برای اعتمادسازی با مشتریان است و از ویدیو ها برای نشان دادن کار پشت یک رویداد و معرفی انسان های پشت برند استفاده کنید.

ویژگی پخش زنده

پخش زنده در اینستاگرام تجربه پیمایش دنبال‌کنندگان شما را مختل می‌ کند و به آنها اطلاع می‌ دهد که روی آنتن هستید و این یک فرصت عالی برای ارتباط و پاسخ به سؤالات ، تقویت روابط با مشتریان جدید و مشتریان تثبیت شده است.

ایجاد تیزر های راه اندازی

استفاده از تیزر های ویدیویی برای ایجاد تبلیغات برای راه اندازی محصولات و خدمات جدید که راهی باورنکردنی برای افزایش تعامل ، افزایش دسترسی شما و ایجاد هیجانی است که منجر به تبدیل می شود و از کلیپ‌ های ویدیویی مختصری استفاده کنید که منجر به افشای بزرگی می‌ شوند تا بیشترین بهره را از این استراتژی ببرید.

ایجاد چالش های ویدیویی

با ارسال ویدیو در حلقه های اینستاگرام خود در چالش های ویدیویی تیک تاک شرکت کنید و این استراتژی یک راه فوق العاده برای انتشار متقابل محتوا برای گسترش دسترسی و تعامل شما است و چالش های ویدیویی پرطرفدار به سرعت می آیند و می روند و کلید موفقیت آمیز درگیر شدن در چالش های ویدیویی ، سریع عمل کردن ، خلاق بودن و لذت بردن است.

افکار نهایی

اگر برند شما از بازاریابی ویدیویی در اینستاگرام استفاده نمی کند که زمان بهتری برای شروع وجود ندارد و مخاطبان هدف خود را دوباره بررسی کنید و مشخص کنید که چه محتوایی با آنها صحبت خواهد کرد و با چند پست ویدیویی شروع کنید و از تجزیه و تحلیل خود برای تنظیم استراتژی خود در طول زمان استفاده کنید.

سخن پایانی

در نتیجه شما برای تولید محتوا نیازمند فیلمبرداری حرفه ای و جذاب هستید که مخاطبان را شگفت زده کنید و آن ها را ترغیب کنید تا شما را دنبال کنند و از ویدیو های شما لذت ببرند.