انواع مزایای تبلیغ نویسی اینستاگرام

انواع مزایای تبلیغ نویسی اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و شما با تبلیغ نویسی در اینستاگرام به پیشرفت کسب و کار خود کمک می کنید.

اهمیت تبلیع نویسی اینستاگرام

اینستاگرام همواره یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی بوده است و اکنون با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال دارد و اینستاگرام یکی از بهترین ابزار ها برای تبلیغ کنندگانی است که به دنبال کشف تبلیغات رسانه های اجتماعی هستند و اما با وجود بسیاری از پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی مختلف که برای تبلیغات در دسترس هستند.

مهم ترین مزایای تبلیغ نویسی

تبلیغات اینستاگرام انواع مختلفی از تبلیغات هستند که در اینستاگرام نشان داده می شوند یا از طریق فید معمولی در استوری ها و صفحه کاوش و هدف اصلی تبلیغات اینستاگرام این است که برند شما را با کاربران بسیار فعالی که به دنبال کشف محصولات و خدمات جدید هستند مرتبط کند و فرمت های اصلی تبلیغاتی که اینستاگرام ارائه می دهد و ویدیو ، تصویر ، چرخ فلک است.

دسترسی عظیم

بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام وجود دارد که بسیاری از آنها به شدت با محتوایی که مصرف می کنند درگیر هستند و با استفاده از تبلیغات اینستاگرام برند شما این فرصت را دارد که به ده ها میلیون کاربر درگیر دست یابد.

سطوح بالای تعامل

کاربران اینستاگرام تمایل زیادی به استفاده از برنامه برای مصرف محتوا دارند و در واقع اینستاگرام بالاترین تعامل را در بین تمام برنامه های رسانه های اجتماعی دارد و به طوری که ۳۹ درصد از کاربران هر روز با این برنامه درگیر می شوند و اینستاگرام بالاتر از تیک تاک است که ۲۹ درصد از کاربران روزانه را درگیر می‌ کردند.

مزاحمت کمتر تبلیغات

اینستاگرام برای پیمایش طراحی شده است و در زمانی که یک کاربر از جلوی تبلیغ شما عبور می‌ کند و کمتر از تبلیغات آزار می‌ دهد مانند هر محتوای دیگری در فید آنها ظاهر می‌ شود و هنگامی که تبلیغات روی صفحه نمایش داده می شود و مصرف محتوا را مسدود یا قطع می کند و کاربران بیشتر احساس ناراحتی می کنند و تمایل دارند با تبلیغ درگیر نشوند.

ویژگی خرید اینستاگرام

ویژگی خرید اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که با یکپارچه سازی برنامه خود با حساب تجاری خود مستقیماً به مصرف کنندگان در اینستاگرام بفروشید و این یک راه عالی برای تبلیغ برای مصرف کنندگان است و قابلیت کشف محصول شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد و در واقع ۷۰ درصد از خریداران آنلاین برای یافتن محصولات جدید به اینستاگرام مراجعه می کنند.

مزایای تبلیغ نویسی اینفلوئنسر مارکتینگ

یکی از راه هایی که برند ها می توانند در اینستاگرام تبلیغ کنند و مشارکت با یک اینفلوئنسر است و بسته به تعداد فالوور ها و تعاملی که اینفلوئنسر دارد و حمایت مالی اینفلوئنسر می تواند فوق العاده موثر باشد و دو راه اصلی برای تبلیغ با اینفلوئنسر ها وجود دارد که می‌ توانید محصولات رایگان اینفلوئنسر ها را در ازای اشتراک‌گذاری پستی که نام تجاری شما را ذکر می‌ کند را ارسال کنید.

تبلیغات در استوری ها

تبلیغات استوری که تبلیغات عمودی هستند و در استوری های اینستاگرام ظاهر می شوند و کاربر در حال پیمایش در استوری افرادی است که آنها را دنبال می کنند و معمولاً تبلیغات داستانی از فرمت ویدیو پیروی می کند و کمتر از ۱۰ ثانیه طول می کشد.

کاوش صفحه تبلیغات

صفحه کاوش یک ویژگی در اینستاگرام است که به کاربران امکان می‌ دهد از فید معمولی خود دور شوند و محتوای جدیدی را که توسط الگوریتم اینستاگرام برای آنها تنظیم شده است کشف کنند و با استفاده از این ویژگی تبلیغاتی زمانی که کاربران در حال مرور محتوا هستند و تبلیغات شما به صورت پست در صفحه کاوش ظاهر می شود.

تبلیغات خرید اینستاگرام

تبلیغات خرید اینستاگرام به کسب و کار شما امکان می دهد محصولات خاصی را تبلیغ کند که کاربران می توانند در برگه خرید در اینستاگرام خریداری کنند.

تبلیغات مجموعه

تبلیغات مجموعه که تبلیغات چرخ و فلکی هستند و برای تبلیغ محصولات خاص استفاده می شوند و تبلیغات مجموعه ابتدا یک تصویر جلد یا یک ویدیو و سپس سه تصویر محصول را نشان می دهد و در زمانی که کاربر روی تبلیغ ضربه می زند و به صفحه فرود تمام صفحه هدایت می شود.

نرخ تعامل بالاتر

مردم با محتوای مارک در اینستاگرام ۵۸ برابر بیشتر از فیس بوک و ۱۲۰ برابر بیشتر از توییتر درگیر می شوند و این نشانه شما برای تقویت محتوای تولید شده توسط کاربر ، هشتگ برای کسب و کار شما ، تشویق به اشتراک گذاری ، لایک و نظرات فالوور های شما است و ماهیت بصری این پلتفرم همراه با رابط کاربر پسند آن کاربران را تشویق می‌ کند تا از طریق لایک ، نظرات ، اشتراک‌گذاری و پیام‌ های مستقیم با محتوا تعامل داشته باشند و این سطح بالای تعامل فرصتی را برای کسب‌ و کار ها فراهم می‌ کند تا ارتباطات معناداری با مخاطبان خود ایجاد کنند و وفاداری به برند را ایجاد کنند.

مزایای خلاقانه تبلیغ نویسی اینستاگرام

اینستاگرام از هیچ ویژگی خلاقانه پیچیده ای استفاده نمی کند و طراحی و ارسال یک آگهی به طور بالقوه می تواند چند دقیقه بدون هیچ گونه پیش زمینه فنی یا خلاقانه باشد و جلب توجه مخاطبان شما کار آسانی نیست و تاکید اینستاگرام بر محتوای بصری آن را به بستری ایده‌آل برای کسب‌ و کار ها تبدیل می‌ کند تا در داستان‌گویی بصری شرکت کنند و محتوای بصری به اشتراک گذاشته می شود و آن را به ابزاری قدرتمند برای انتقال پیام برند شما تبدیل می کند.

هدف تبلیغ نویسی کاربران اینستاگرام

علایق کاربران اینستاگرام فراوان است و به راحتی می توان در یک استراتژی هدف گذاری گسترده گم شد و تبلیغات خود را بر روی انواع مختلف مخاطبان و علایق آزمایش کنید و در مورد ارزشمند ترین کاربران خود اطلاعاتی کسب کنید و اینستاگرام گزینه‌ های هدف‌گیری قوی را ارائه می‌ کند که به شما امکان می‌ دهد به طور موثر به مخاطبان مناسب دسترسی پیدا کنید و برای استفاده حداکثری از این گزینه ها باید مخاطب هدف خود را از نزدیک درک کنید.

سخن پایانی

در نتیجه هدف از تبلیغ نویسی جذب مخاطب در اینستاگرام است که شما برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارید که با روش درست تبلیغ نویسی کسب و کار خود را رشد می دهید.