انواع مزایای ساخت استوری اینستاگرام

انواع مزایای ساخت استوری اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و با کمک استوری شما می توانید برند و خود را به مخاطبان معرفی کنید و مخاطبان خود را روز به روز افزایش دهید.

ویژگی ساخت استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام به طور مداوم با استوری های اسنپ چت مقایسه شده است و این دو با هم شباهت های زیادی دارند و هر دو به شما امکان می‌ دهند محتوای خود به خودی پست کنید که پس از ۲۴ ساعت به طور خودکار حذف می‌ شود و از فیلتر ها استفاده کنید و زیرنویس‌ را اضافه کنید و با مجموعه‌ای جالب از رنگ‌ ها کنید.

مزایا استفاده از استوری اینستاگرام

ارسال یک داستان راهی فوق‌ العاده برای فاصله گرفتن از انتخاب ‌شده با دقت در فید برند و نشان دادن جنبه‌ ای متفاوت از شخصیتتان است و این آزادی هوس و خودانگیختگی است که همه در یک بسته بندی منظم پیچیده شده اند و استوری‌ ها تنظیمات امنیتی نمایه شما را منعکس می‌ کنند و اگر نمایه شما برای کاربر عمومی قابل مشاهده است.

مزایا جنبه انسانی در استوری

یک عکس عالی از اینستاگرام نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد که ممکن است بدون زحمت به نظر برسد و اما اوج طراحی و برداشت های متعدد و نورپردازی دقیق و ویرایش و یک چشم عالی است که به خودی خود برجسته و مسحور کننده است و با ظاهر کلی شما مطابقت دارد و استوری های اینستاگرام فرصتی برای رهایی یافتن است.

مزایا محتوای انحصاری اینستاگرام

از استوری های اینستاگرام برای ایجاد یک تبلیغ یا مزاحمت برای انتشار یک محصول خاص به طور انحصاری برای دنبال کنندگان خود استفاده کنید و از داستان‌ ها برای یادآوری به دنبال‌ کنندگان درباره وبیناری که در حال اجرا هستید استفاده کنید و اوج‌ های پنهانی را از راه‌اندازی محصول ارائه دهید یا پیشنهاد انحصاری با زمان محدود را اجرا کنید.

مزایا مخاطب های جدید

استوری به شما امکان می دهد با دیگران همکاری کنید و تصاحب اینستاگرام خود را به مرحله اجرا درآورید و شریکی در جرم و جنایت پیدا کنید که حساب کاربری شما را تکمیل کند و آنها را متقاعد کنید که این یک ایده عالی است و هنگامی که هر دو آماده شدید و یک عکس بگیرید یا یک ویدیوی کوتاه ۱۰ ثانیه ای بسازید که آن را برای یکدیگر ارسال کنید.

مزایا کاربرد استوری اینستاگرام

در ابتدای نوامبر اینستاگرام شروع به آزمایش یک ویژگی کاملاً جدید کرد که می تواند CTA های شما را متحول کند و به حساب‌ های تایید شده اجازه می‌ دهد تا یک لینک خارجی در استوری اینستاگرام اضافه کنند و برای بازدید از آن به سادگی باید انگشت خود را به پایین بکشید و به طور سنتی شما فقط می توانید به وب سایت خود در بیو لینک دهید

مزایا برجسته استوری اینستاگرام

برجسته استوری اینستاگرام مجموعه ‌ای از استوری ‌هایی هستند که شما آنها را مدیریت می ‌کنید و در بالای نمایه شما به شکل حلقه‌ های قابل لمس قرار دارند و آنها در سال ۲۰۱۷ به عنوان راهی برای کاربران معرفی شدند تا داستان های مورد علاقه خود را بیش از ۲۴ ساعت در اطراف نگه دارند و برجسته داستان مستقیماً در زیر بیو شما ظاهر می شود.

ویژگی های استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام بسیار قدرتمند هستند و با انسانی کردن برند شما باعث ایجاد وفاداری و افزایش تعامل می شوند و احتمالاً فالوور های شما از قبل برند شما را دوست دارند و با اشتراک گذاری داستان های واقعی و قابل ربط یا جالب از طریق مجموعه ای از استوری های اینستا آنها را تشویق می کند که به حساب اینستاگرام شما بازگردند.

مزایا استیکرهای استوری اینستاگرام

استیکر های استوری اینستاگرام کارتونی و گیف یا متنی هستند که می‌ توانید روی استوری ‌های خود قرار دهید تا جذاب‌تر و تعاملی‌تر شوند و می ‌توانید از استیکر ها برای افزودن متن به ویدیو های خود برای گفتن یک داستان استفاده کنید یا یک نظرسنجی به عکس محصولات جدید خود اضافه کنید.

مزایا درون استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یک ویژگی درون برنامه ‌ای است که به کاربران اجازه می‌ دهد عکس‌ ها یا ویدیو هایی را که به طور خودکار در عرض ۲۴ ساعت ناپدید می‌ شوند را پست کنند و آنها در قالب عمودی ظاهر می شوند و از نظر طراحی سریع به یاد ماندنی و سرگرم کننده هستند.

مزایا ترافیک اینستاگرام

می ‌توانید با ارسال محتوایی که ترافیک را به سمت وب‌سایت شما هدایت می‌ کند و از استوری ‌های اینستاگرام برای کسب ‌و کار خود استفاده کنید و اگر شما یک کسب و کار خرده فروشی دارید که می توانید دنبال کنندگان را برای خرید محصول شما در وب سایت خود هدایت کنید و یک مطالعه اخیر که توسط فیس بوک انجام شده است نشان می دهد.

مزایا اینستاگرام برای رشد کسب و کار

استوری های اینستاگرام امروزه یکی از خلاقانه ترین ابزار های بازاریابی است و از زمانی که استوری های اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ شروع به کار کردند و از آن زمان به بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی استوری اینستاگرام تبدیل شده اند و آنها روشی خلاقانه برای نمایش نام تجاری و محصولات یا خدمات شما هستند.

مزایا مشاهده استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام این مزیت را ارائه می دهد که می توانید دقیقاً ببینید چه کسی پست های شما را مشاهده کرده است و با کلیک کردن روی نماد خود در سمت چپ بالای فید خود و سپس انگشت خود را به سمت بالا بکشید و به استوری خود بروید و نماد چشمی که اینستاگرام دقیقاً به شما می ‌گوید چند نفر استوری شما را مشاهده کرده ‌اند.

سخن پایانی

در نتیجه استوری در اینستاگرام به مدت ۲۴ ساعت است که بعد از آن محتوا حذف می شود و می تونید آن استوری را پست کنید و همیشه در دسترس باشد و با استوری گذاشتن مخاطبان شما افزایش پیدا می کند.