راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و شما با ساخت استوری با مخاطب های خود در ارتباط هستید و برای معرفی محصولات و خدمات را با مخاطب خود به اشتراک بگذارید.

اهمیت بازدید استوری اینستاگرام

استوری‌ های اینستاگرام پر از ویژگی‌ های شگفت‌انگیز هستند که باعث ایجاد تعامل می‌ شوند و یک خط ارتباط مستقیم با واکنش‌ های استوری‌ ها و پاسخ‌ های DM ارائه می‌ دهند و آنها راهی عالی برای نشان دادن شخصیت برند شما و ایجاد یک اثر ماندگار هستند و متمایز شدن و جلب توجه بیشتر به محتوای خود دشوار است.

ویژگی زمان استوری‌ اینستاگرام

استوری‌ های اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت از ارسال آن‌ ها ناپدید می‌ شوند و نمی‌ توانید پروفایل‌ هایی را که پس از ۲۴ ساعت استوری‌ های شما را مشاهده کرده اند را مشاهده کنید و می‌ توانید برداشت‌ های استوری خود را بررسی کنید و از بینش استوری اینستاگرام خود به آن دسترسی پیدا کنید و برداشت‌ ها گاهی اوقات بیشتر از میزان دسترسی است.

مزایا محتوای متنوع و پرطرفدار

مخاطبان شما از برند شما انتظار محتوای جدید و جذاب دارند و این به شما بستگی دارد که محتوای متنوعی را برای استوری های خود تولید کنید که با ترجیحات آنها مطابقت داشته باشد و از تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود برای به دست آوردن بینش در مورد محتوایی که مخاطبان شما برای استوری ترجیح می دهند استفاده کنید.

مزایا محتوای انحصاری در استوری

این کار خاص ممکن است به نظر برسد که بسیار به عقب باز می گردد و اما این یک تاکتیک است که کار می کند و اگر یک برند هستید سعی کنید یک کد تخفیف ۲۴ ساعته منحصر به فرد یا یک مسابقه را به اشتراک بگذارید یا اگر یک اینفلوئنسر هستید که می توانید یک داستان شخصی یا یک آموزش به اشتراک بگذارید.

ویژگی Close Friends اینستاگرام

این یک کار کوچک سرگرم کننده است و اگر شخصی شما را به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کند و به احتمال زیاد دایره سبز کوچک جلوی فید استوری اینستاگرام خود را خواهید دید و این به این دلیل است که اینستاگرام محتوا را از ارتباطات نزدیک در اولویت قرار می دهد و هزاران دنبال کننده خود را به لیست دوستان نزدیک خود اضافه کنید.

مدت زمان استوری اینستاگرام

استوری ‌های اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت از ارسال آن‌ ها ناپدید می‌ شوند و در حالی که نمی‌ توانید پروفایل ‌هایی را که پس از ۲۴ ساعت استوری ‌های شما را مشاهده کرده ‌اند را مشاهده کنید و می‌ توانید برداشت ‌های استوری خود را بررسی کنید و از بینش استوری اینستاگرام خود به آن دسترسی پیدا کنید.

مزایا محتوای متنوع و پرطرفدار

مخاطبان شما از برند شما انتظار محتوای جدید و جذاب دارند و این به شما بستگی دارد که محتوای متنوعی را برای استوری های خود تولید کنید که با ترجیحات آنها مطابقت داشته باشد و از تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود برای به دست آوردن بینش در مورد محتوایی که مخاطبان شما برای استوری ترجیح می دهند استفاده کنید.

مزایا هشتگ در استوری اینستاگرام

استفاده از هشتگ های مرتبط به مخاطبان امکان می دهد داستان های شما را کشف کنند و حتی اگر شما را دنبال نکنند و این به شما کمک می کند بازدید های بیشتری در استوری اینستاگرام خود داشته باشید و استفاده نادرست از هشتگ یا عدم استفاده از آن می تواند نتیجه معکوس داشته باشد و دلیلی برای بازدید کمتر از استوری باشد.

ویژگی فعال بودن در استوری

الگوریتم اینستاگرام سابقه تعامل شما با دیگران را ارزیابی می کند تا میزان تعاملی که محتوای شما به دست خواهد آورد را تعیین کند و اگر به ندرت منافع جامعه را متقابل می کنید و احتمالاً محتوای شما دفن می شود و این امر ارتباط با مخاطبان خود را از طریق نظرات و پیام ها ضروری می کند.

مزایا مسابقات و هدایا در استوری

اکانت هایی که مسابقات یا هدایای اینستاگرام را اجرا می کنند ۷۰ درصد سریعتر از آنهایی که انجام نمی دهند رشد می کنند و از فالوور های خود بخواهید به استوری های شما پاسخ دهند و جایزه برنده شوند یا می توانید از آنها بخواهید استوری شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و مسابقه را در استوری خود به اشتراک بگذارند.

مزایا استیکر در استوری اینستاگرام

افزودن استیکر به استوری اینستاگرام شما یک راه عالی برای افزایش بازدید و تعامل آنها است و نظرسنجی ها برای رسانه های اجتماعی بسیار عالی هستند و به ویژه در هنگام درخواست بازخورد از مشتریان بسیار جذاب هستند و در واقع آنها امکان ارتباط دو طرفه بین شما و مشتریانتان را فراهم می کنند.

مزایا برچسب های موقعیت مکانی

برچسب‌ های موقعیت مکانی شانس مخاطبان را برای یافتن شما در هنگام جستجوی پست ‌های خاص مکان افزایش می ‌دهد و در صفحه نتیجه جستجوی مکان ویژه برای داستان های مربوط به آن مکان وجود دارد.

مزایا نماهای استوری اینستاگرام

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید مرتکب شوید که آن خرید نما های استوری است و این هدف کمی را دنبال می کند و در دراز مدت هیچ سودی برای شما ندارد و اگرچه برای مدت کوتاهی به‌ عنوان یک معیار غرور به خوبی کار می ‌کند و اما انتظار نداشته باشید که اثرات طولانی‌ مدت داشته باشد و این ربات‌ ها بازدید های استوری قبلی شما را ایجاد کرده باشند.

مزایا حلقه ها در داستان استوری

بر اساس یک تجزیه و تحلیل ریلز در مقایسه با سایر انواع محتوا مانند ویدیو ها ، تصاویر و چرخ فلک ‌ها حدود ۳۵ درصد تعامل بیشتری ایجاد می ‌کند و ایجاد حلقه‌ ها و اشتراک‌گذاری آن‌ ها از طریق استوری‌ های خود راهی عالی برای افزایش بازدید های شما برای ریلز و استوری است.

سخن پایانی

در نتیجه شما برای افزایش دنبال کننده نیازمند افرادی هستید که به شما و کار که دارید انجام می دهید علاقه داشته باشند و شما در دنبال کنند و استوری های شما تماشا کنند و شما برای پیدا کردن مخاطب هدف خود باید چالش و تعامل هایی با آنها داشته باشید که آنها به شما اعتماد کنند.