ترفند های افزایش بازدید پست اینستاگرام

ترفند های افزایش بازدید پست اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و برای توسعه کسب و کار خود در اینستاگرام نیاز به پست گذاشتن دارید و هر چه پست های خود را حرفه ای تر بسازید افزایش فالوور بیشتری به دست می آورید.

اهمیت بازدید پست اینستاگرام

برند ها دائماً به دنبال نکات و ترفند هایی هستند که چگونه در اینستاگرام بازدید بیشتری داشته باشند و این دیدگاه ها به مشتریان جدید و مشتریانی که پول بیشتری پرداخت می کنند تبدیل می شوند و مشارکت بیشتر در اینستاگرام یک علم موشکی است.

مزایا پست اینستاگرام

پروفایل شما اولین چیزی است که کاربران اینستاگرام می بینند و به این معنی که باید صنعت و شخصیت برند شما را منعکس کند و می‌ توانید اکانت اینستاگرام خود را برای بازدید بیشتر از اینستاگرام بهینه کنید.

ویژگی اکانت تجاری اینستاگرام

استفاده از لوگوی خود به عنوان عکس نمایه و افزودن لینک های مرتبط در بیو
ایجاد بیو با کلمات کلیدی مناسب برای محتوایی که پست می کنید
از نام دقیق کسب و کار خود به عنوان نام کاربری خود استفاده کنید

ویژگی پست حساب اینستاگرام

با تغییر حساب خود از یک حساب شخصی به یک حساب تجاری مزایای بیشتری دارید و در یک حساب تجاری تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را هم برای پست های فردی و هم عملکرد کلی حساب خود مشاهده کنید و این اطلاعات به شما بینش‌ های ارزشمندی در مورد بهینه‌سازی ، تعامل و دسترسی به پروفایل شما می‌ دهد.

مزایا لوگوی در پست اینستاگرام

عکس پروفایل شما یکی از اولین چیز هایی است که کاربران وقتی با حساب اینستاگرام شما روبرو می شوند می بینند و به مشتریان کمک می کند برند شما را بشناسند و لوگو ها پیام های مرتبط زیادی را منتقل می کنند و آن‌ ها محصول ساعت‌ های بی‌شماری صرف شده برای طراحی ایده‌آل تا آخرین جزئیات هستند.

ویژگی لینک مرتبط در بیو

بیو اینستاگرام شما فقط می تواند حاوی یک لینک قابل کلیک باشد و از آن یک پیوند می توان برای موارد بسیار بیشتری استفاده کرد و استفاده از پیوند در ابزار های زیستی می توانند در اندازه گیری کلیک ها و افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش به شما کمک کنند.

مزایا بیو با کلمات کلیدی مرتبط

با استفاده از کلمات کلیدی مانند کپی رایتر ، بلاگر ، اینفلوئنسر سبک ، رستوران وگان ، آرایشگاه و به حساب شما امکان می‌ دهد و در جستجو های مشتریان مرتبط نشان داده شود و هنگامی که شخصی طراح گرافیک را در نوار جستجوی اینستاگرام جستجو می کند و بازدید های بیشتری برای پروفایل اینستاگرام شما ایجاد می کند.

ویژگی نام کاربری اینستاگرام

بخش نام کاربری شما بخش پررنگ بیوگرافی شما است که معمولاً افراد یا مشاغل نام خود را در آن قرار می دهند و اگر طراح گرافیک در پلاک نام شما یک بار دیگر وقتی شخصی طراح گرافیک را جستجو می کند و نمایه شما ظاهر می شود.

مزایا الگوریتم اینستاگرام

دریافت بازدید بیشتر از محتوای اینستاگرام به میزان درک الگوریتم آن هم بستگی دارد و روشی که اینستاگرام پست‌ های درون فید ، حلقه‌ ها ، استوری‌ ها و محتوای صفحه کاوش را تبلیغ می‌ کند بر اساس معیار هایی است که رقبایتان طراحی می کنند و بینش اینستاگرام خود را پیگیری کنید و استراتژی محتوای خود را متناسب با الگوریتم تنظیم کنید.

ویژگی پست اینستاگرام

برای به دست آوردن تأثیرات بیشتر در پست های خود باید صاحب جایگاه خود باشید و مسئولیت شخصی سازی محتوای خود برای صنعت خاص و مخاطبان هدف شما بر عهده شما است و ارزش‌ های مشتری را منعکس کند و مشکلات را برطرف کند و آموزش دهد یا سرگرم کند و شروع به ایجاد انواع مختلف محتوا در آن موضوع خاص کنید.

ویژگی یافتن مخاطب هدف

پست های خود را با بهترین عملکرد شناسایی کنید تا بفهمید دنبال کنندگان شما چه چیزی را بیشتر دوست دارند و ایده‌ های مختلف پست را برای کشف قالب‌ ها و موضوعات جذاب محتوای جدید آزمایش کنید و برنامه پست خود را بر اساس فعالیت دنبال کنندگان خود تنظیم کنید و استفاده از ابزار رسانه‌ های اجتماعی که به شما کمک می‌ کند.

مزایا همکاری با اینفلوئنسرها

اینستاگرام کاملاً مملو از سایر سازندگان با استعداد در حوزه یا حوزه کاری شما است و مطمئن شوید که با آنها درگیر هستید تا تعامل کلی خود را افزایش دهید و یک استراتژی بازاریابی خوب شامل همکاری های تأثیرگذار هم می شود و شما می توانید این کار را بدون سرمایه گذاری بخش قابل توجهی از بودجه خود بر روی همکاری های پولی انجام دهید.

مزایا ایجاد پست قابل خرید

ایجاد پست های قابل خرید طلای مایع برای حساب شما و فروشگاه شما است و اگر می ‌خواهید کاربران را به فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید و اینستاگرام قابلیتی دارد که از طریق آن می‌ توانید محصولات خاصی را با لینک مستقیم به فروشگاه خود تگ کنید و اگر شخصی با پست قابل خرید شما برخورد کرد و می تواند روی عکس کلیک کند تا محصول را بررسی کند.

مزایا ترکیب محتوای اینستاگرام

برای افزایش تعامل باید محتوایی را پست کنید که به اندازه کافی متنوع باشد تا مخاطبان شما را سرگرم کند و به معنای گسترش محتوای هر یک از آن پست ‌ها است و هنگامی که محتوای آموزنده و قابل اشتراک گذاری تا حدودی شخصی و قابل اعتماد را هم ارسال می کنید و می توانید به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنید.

مزایا استوری های بیشتر اینستاگرام

یکی دیگر از راه های آسان برای به دست آوردن بازدید بیشتر در حساب اینستاگرام خود ارسال استوری های بیشتر در اینستاگرام است و بهترین چیز در مورد استوری ها این است که می توانید چندین بار در روز پست کنید بدون اینکه اسپم شود و ایده‌ های پست مختلف را آزمایش کنید و کشف کنید که چه چیزی مخاطبان شما را جذاب می ‌کند.

سخن پایانی

در نتیجه شما برای پست گذاشتن در اینستاگرام نیاز دارید تا مخاطب های هدف خود شناسایی کنید و در رابطه با نیاز آنها محتوا تولید کنید و به اشتراک بگذارید و طبق قوانین اینستاگرام پیش بروید تا با مشکل مواجه نشوید.