معرفی ویژگی تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

معرفی ویژگی تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و برای رشد کسب و کار خود راه های پیشرفت زیادی است که بعضی از آنها زمان بر و هزینه بر و برخی از آنها هم بی نتیجه هستند و اما تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام رشد چشمگیری دارد.

اهمیت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدید کنندگان سایت یا شبکه اجتماعی است و بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول و به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن و کنار زدن پرده همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند و آنها آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهند و ترافیک زیادی را به وب سایت هدایت می کنند.

مزایا قالب های تیزر تبلیغاتی

امروزه برنامه‌ های محتوای موبایل موفق عمدتاً از یک فید خبری هیجان‌انگیز و جاری استفاده می‌ کنند و کاربر باید محتوای مرتبط و اطلاعات جالب را به شکلی جذاب به کاربر ارائه دهد و یک عامل کلیدی در اینجا ریتم یکنواختی و تنوع است و هنگام پیمایش محتوا باید به سرعت و کارآمد قابل درک باشد و سرعت ترکیبی هیجان‌انگیز برای کاربر ایجاد می ‌کند

مزایا ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب

یک تیزر تبلیغاتی جذاب باید باعث شود مردم کلیک کنند و درباره پیشنهاد تبلیغ شده اطلاعات بیشتری کسب کنند و قانون اصلی این است که به وعده های خود پایبند باشید و انتظارات برآورده نشده بدترین چیزی است که مشتری بالقوه شما ممکن است با آن روبرو شود و بازیابی از اولین برداشت منفی بسیار دشوار است.

مزایا تیزر تصویر بزرگ

این تیزر مخصوصا اگر می خواهید با محتوای آن تصویر را برجسته کنید توصیه می شود و تصاویر با حداقل یک فرمت مربع بسیار مناسب هستند و حتی با فرمت پرتره بهتر هستند و مطمئن شوید که عناصر مهم تصویر بیشتر در نیمه بالایی تصویر یافت می شوند و متن مقدمه تیزر به دلایل فضایی در این قالب نمایش داده نمی شود.

مزایا تیزر تصویری کوچک

بیشتر هیچ تصویری با کیفیت بالا یا وضوح کافی برای تیزر وجود ندارد و می توانید از یک تیزر کوچک استفاده کنید و این تصویر تیزر را در سمت راست بالا به صورت مربع کوچکتر نشان می دهد و مزیت تعیین کننده این نوع که محتوای بیشتری را می توان در همان منطقه ارائه کرد یعنی کاربر مجبور است کمتر اسکرول کند.

مزایا استفاده خودکار از قالب ها

امکان تعیین دستی نمایش هر تیزر احتمالات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و بازی کودکانه است و خودکار کردن تخصیص انواع تیزر حداقل به همان اندازه هیجان انگیز است و به طوری که ویراستاران مجبور به تلاش اضافی نباشند و یک راه حل ساده و بسیار کارآمد برای این کار وجود دارد و یک طرح تیزر را می توان در قسمت بالای ستون در سمت راست انتخاب کرد.

مزایا تیزر تبلیغاتی محصول

ایده یک کمپین تیزر این است که باید یک هفته یا بیشتر قبل از عرضه یک محصول جدید شروع شود و هدف آن ایجاد هیجان برای محصول جدید با آگاه کردن مردم از آمدن آن و ارائه اطلاعات وسوسه انگیز برای ایجاد فتنه است و برخی از عناصر کلیدی یک تیزر محصول موثر آورده شده است.

مزایا جدول زمانی تیزر تبلیغاتی

جدول زمانی معرفی محصول شما نقش کلیدی در طراحی کمپین تبلیغاتی خود خواهد داشت و در بیشتر موارد شما می خواهید کمپین تبلیغاتی خود را حداقل یک هفته قبل از راه اندازی محصول خود اجرا کنید و می توانید آن را برای چند هفته یا یک ماه اجرا کنید و هر عنصر کمپین در ارتباط با محصول جدید موجود است.

مزایا تبلیغ تیزر تبلیغاتی محصول

تیزر محصول شما باید چیزی باشد که با فالوور های فعلی خود به اشتراک بگذارید و برای جذب مخاطب جدید تبلیغ کنید و الگوریتم های اینستاگرام ممکن است برخی از فالوور های شما را نتوانند محتوای شما را ببینند و به خصوص اگر زیاد با شما تعامل نداشته باشند و کمی پول خرج کنید تا مطمئن شوید که تیزر شما مورد توجهی قرار می گیرد که شایسته آن است.

ویژگی انواع تیزر تبلیغاتی

ویدیو های تیزر از کلیپ های کوتاهی تشکیل شده است که موضوع مورد نظر را خلاصه می کند و تیزر ها نقش اساسی در افزایش علاقه و هیجان بینندگان در مورد محصولاتی مانند فیلم ، موسیقی ، ابزار ها و بسیاری موارد دیگر دارند که با این شرایط باید بهترین برنامه ای را پیدا کنید که می تواند به شما در ساخت تیزر ویدیویی کمک کند.

اپلیکیشن Placeit

Placeit یکی از برنامه های محبوب تولید تیزر است که می توانید به صورت آنلاین به آن دسترسی داشته باشید و این ابزار آنلاین علاوه بر ایجاد ویدیو های تیزر می‌ تواند ماکت‌ ها ، طرح‌ های گرافیکی ، لوگو های متحرک را نیز ایجاد کند و این یک کتابخانه موسیقی است که آهنگ هایی از ژانرهای مختلف را ارائه می دهد.

اپلیکیشن Renderforest

این یک سازنده ویدیوی آنلاین است که به شما امکان می دهد چندین محتوای ویدیویی مانند تیزر ، لوگو معرفی ، تجسم موسیقی ایجاد کنید و این الگو های ویدیویی سینمایی متعددی را ارائه می دهد که بیشتر در فیلم های مستقل استفاده می شود و به دلیل رابط کاربر پسند آن می توانید انواع ویدیو ها را به راحتی ویرایش و تولید کنید.

اپلیکیشن KineMaster

این یک ویرایشگر ویدیویی با امکانات کامل برای گوشی های هوشمند است که به شما امکان می دهد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا تولید کنید و به شما امکان می دهد چندین لایه از فیلم ها ، تصاویر ، جلوه های ویژه را وارد کنید و دارای ابزار های تنظیم رنگ است که می توانید از آن برای بهبود فیلم ها و تصاویر آپلود شده استفاده کنید.

اپلیکیشن VivaVideo

رابط کاربری ساده آن به کاربرانی که برای اولین بار می‌ آیند این امکان را می‌ دهد تا یک ویدیو را مانند یک شخص حرفه‌ ای ویرایش کنند و دارای یک ابزار ویرایش حرفه ای است که به شما امکان می دهد موسیقی پس زمینه ، جلوه های صوتی و صداگذاری را همزمان اضافه کنید و به شما امکان می دهد سرعت فیلم را تا ۰٫۲۵x تا ۴x تنظیم کنید.

سخن پایانی

در نتیجه شما با استفاده از تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام فرصت شغل خود را برای پیشرفت در این پلتفرم آغاز می کنید و خود را برای شروع یک بیزینس و پیشترفت آن آماده می کنید.