مهم ترین مزایای تبلیغات اینستاگرام

مهم ترین مزایای تبلیغات اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و با استفاده از تبلیغات اینستاگرام بیزینس خود را به راحت ترین روش ممکن رشد دهید و از افزایش فروش آن لذت ببرید.

معرفی تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال که یک پلتفرم رسانه اجتماعی پیشرو است و چند وقت پیش اینستاگرام نقطه عطف ۷۰۰ میلیون کاربر خود را اعلام کرد و رشد تقریباً ۳۰+٪ در مدت زمان کوتاهی بیش از هر چیز دیگری در مورد محبوبیت و پتانسیل آینده این پلتفرم به ما می گوید و البته فیسبوک تعداد کاربران فعال تری نسبت به اینستاگرام دارد.

مزایا تبلیغات اینستاگرام

بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام وجود دارد و جامعه در حال رشد است و اینستاگرام و فیسبوک به هم متصل هستند و هدف قرار دادن مخاطبان خود بر اساس داده های فیسبوک آسان تر است و تمام کار های بودجه بندی و برنامه ریزی و راه اندازی و ایجاد تبلیغات از طریق فیسبوک انجام می شود و تبلیغات اینستاگرام کمتر مخاطب هدف شما را آزار می دهند.

تبلیغ کسب و کار کوچک

هنگام راه اندازی کمپین اینستاگرام چندین گزینه وجود دارد و شما باید انتخاب کنید که کدام نوع کمپین برای کسب و کار شما بهترین است که اصولاً دو روش تبلیغاتی در اینستاگرام وجود دارد.

مزایا بازاریابی رایگان

برای یک حساب شخصی باید یک حساب کاربری جدید برای کسب و کار کوچک خود راه اندازی کنید و اگر در حال فروش محصولات هستید که می توانید اینستاگرام و فیسبوک را ادغام کنید و به دنبال کنندگان خود بفروشید و ارسال تصاویر و ویدیو های مرتبط و ایجاد برند خود به صورت آنلاین و جذب مشتریان و فالوور های بیشتری را جذب می کنید.

مزایا بازاریابی پولی

سودآور ترین روش برای تبلیغات در اینستاگرام البته روش پولی است و اگر کسب و کار خود را در فیسبوک تبلیغ کرده اید از قبل .می دانید که چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنید

مزایا تبلیغات عکس اینستاگرام

شما می توانید یک داستان بگویید یا محصولات خود را به صورت آنلاین از طریق تصاویر جذاب بصری تبلیغ کنید و کسب و کار کوچک یا نام تجاری خود را برای مخاطبان گسترده ای بازاریابی کنید یا فقط مشتریان محلی از منطقه جغرافیایی یا شهر خود را هدف قرار دهید.

مزایا تبلیغات ویدیویی اینستاگرام

تبلیغات ویدیویی تا ۶۰ ثانیه ایجاد کنید و آنها را به مخاطبان هدف خود تحویل دهید و این روز ها زمان بسیار محدود است و آنها حداکثر توجه و پاسخ مورد انتظار مشتریان بالقوه و فعلی شما را جلب خواهند کرد و تبلیغات عکس بهترین انتخاب شما در مواجهه با اینستاگرام است و ویدیو ها اگر کوتاه باشند و پتانسیل ویروسی شدن را داشته باشند می توانند موثر باشند.

مزایا تبلیغات چرخ و فلک اینستاگرام

این نوع تبلیغات باعث می‌ شود که کاربران اینستاگرام برای دیدن تصاویر اضافی و فراخوانی برای اقدام در وب‌سایت رسمی شما انگشت خود را بکشند تا درباره محصولات یا خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و کمپین تبلیغاتی چرخ و فلک شبیه کمپین بازاریابی محتوا است که اطلاعات ارزشمندی را به کاربران ارائه می دهد.

تبلیغات استوری اینستاگرام

تبلیغات استوری اینستاگرام با بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر روزانه که این یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند شما است و پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی به ابزاری قدرتمند برای دستیابی به مخاطبان جهانی و درگیر شدن با آن‌ ها تبدیل شده‌ اند و در این میان اینستاگرام به‌عنوان پلتفرمی پویا و تاثیرگذار برای تبلیغات برجسته است

مزایا ایده خلاقانه اینستاگرام

اینستاگرام از هیچ ویژگی خلاقانه پیچیده ای استفاده نمی کند و طراحی و ارسال یک آگهی به طور بالقوه می تواند چند دقیقه و بدون هیچ گونه پیش زمینه فنی یا خلاقانه باشد و جلب توجه مخاطبان شما کار آسانی نیست و تاکید اینستاگرام بر محتوای بصری آن را به بستری ایده‌آل برای کسب‌ و کار ها تبدیل می‌ کند تا در داستان‌گویی بصری شرکت کنند

مزایا کمپن تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام و فیس بوک کاملاً یکپارچه شده اند و ایجاد کمپین و تکرار های خلاقانه و هدف گیری مخاطب را آسان تر می کنند و برند ها از نرخ بالای تعامل اینستاگرام و ایجاد کمپین فیس بوک و گزینه های بهینه سازی و تنوع هدف گیری مخاطب بهترین بهره را می برند و اینستاگرام می ‌تواند با اسپاتیفای یکپارچه شود و کمپین ‌های خرید را کاربردی‌تر کند.

مزایا آگاهی از برند

با بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام که روزانه حداقل از یک پروفایل تجاری بازدید می کنند و اینستاگرام فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد و گسترش و حفظ یک پایگاه فالوور های با ارزش و با هدف بالا برای کاربران فراهم می کند و اینستاگرام موفقیت را بر اساس آگاهی می سنجد و به کسب و کار های کوچکتر فرصت بیشتری برای دیده شدن می دهد.

مزایا جلب توجه مخاطب

جلب توجه مخاطبان شما کار آسانی نیست و تاکید اینستاگرام بر محتوای بصری آن را به بستری ایده‌آل برای کسب ‌و کار ها تبدیل می ‌کند تا در داستان‌گویی بصری شرکت کنند و محتوای بصری به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته می شود و به خاطر سپرده می شود و بر اساس آن عمل می شود و آن را به ابزاری قدرتمند برای انتقال پیام برند شما تبدیل می کند.

مزایا تعامل با مخاطب

این پلتفرم کاربران را تشویق می‌ کند تا از طریق لایک ، نظرات ، اشتراک‌گذاری و پیام ‌های مستقیم با محتوا تعامل داشته باشند و این سطح بالای تعامل فرصتی را برای کسب ‌و کار ها فراهم می‌ کند تا ارتباطات معناداری با مخاطبان خود ایجاد کنند و الگوریتم اینستاگرام به محتوایی پاداش می ‌دهد که تعامل بیشتری را به دست می ‌آورد و تضمین می ‌کند.

مزایا تمرکز به هدف خود

علایق کاربران اینستاگرام فراوان است و به راحتی می توان در یک استراتژی هدف گذاری گسترده گم شد و تبلیغات خود را بر روی انواع مختلف مخاطبان و علایق آزمایش کنید و در مورد ارزشمند ترین کاربران خود اطلاعاتی کسب کنید و اینستاگرام گزینه‌ های هدف‌گیری قوی را ارائه می ‌کند که به شما امکان می ‌دهد به طور موثر به مخاطبان مناسب دسترسی پیدا کنید.

سخن پایانی

در نتیجه شما با ایده های جذاب و خلاقانه می توانید در اینستاگرام تبلیغات انجام دهید و برای پیشرفت کسب و کار خود تلاش کنید تا مخاطب هدف خود را پیدا کنید و آن را برای رشد کسب و کار خود حفظ کنید.