مهم ترین مزایای ادمین حرفه ای اینستاگرام

مهم ترین مزایای ادمین حرفه ای اینستاگرام

امیر آمون ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و یک ادمین حرفه ای با توجه به مهارت و خلاقیت هایی که دارد به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند.

ویژگی ادمین حرفه ای اینستاگرام

اکانت حرفه ای اینستاگرام به کسب و کار ها اجازه می دهد تا حضور قدرتمندی در این پلتفرم ایجاد کنند و اینستاگرام به سرعت در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم تاثیرگذار برای کسب و کار ها است تا محصولات و خدمات خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کنند و ۷۰ درصد از این کاربران برای خرید بعدی خود به اینستاگرام نگاه می کنند.

مزایا ادمین در اکانت حرفه ای

با یک حساب حرفه‌ای اینستاگرام کسب‌ و کار ها می‌ توانند به ابزار های قدرتمندی برای دستیابی به مشتریان خود دسترسی داشته باشند و درگیر آن‌ها شوند و در مورد فالوور ها و عملکرد محتوای خود اطلاعاتی کسب کنند و ایجاد یک کمپین هشتگ یا اجرای یک سری از استوری های اینستاگرام و اکانت حرفه ای اینستاگرام به کسب و کار ها کمک می کند تا به اهداف خود برسند و نتایج را به دست آورند.

مزایا ادمین انواع اکانت حرفه ای

حساب های تجاری برای کسانی که یک کسب و کار یا برند را مدیریت می کنند بهترین هستند و این موارد شامل دسترسی به خرید اینستاگرام و اطلاعات بیشتر و ابزار های تبلیغاتی است و حساب‌ های سازنده برای افرادی که در حال تولید محتوا هستند و این نوع حساب به اطلاعات بینش محتوای سمعی و بصری و ابزار های ویژگی جدید برای کمک به سازماندهی محتوا دسترسی پیدا می کند.

داشبورد حرفه‌ای

این ویژگی به شما امکان می‌ دهد تا عملکرد خود را ردیابی کنید و به ابزار های حرفه‌ ای دسترسی داشته باشید و آن‌ ها را کشف کنید و اطلاعات آموزشی که توسط اینستاگرام تهیه شده است را کشف کنید.

مجوزهای مرتبط

هنگامی که یک حساب اینستاگرام به یک صفحه فیس بوک متصل می شود و به افرادی که دارای نقش های مدیریتی ، ویرایشی و سایر نقش های مرتبط با صفحه هستند و دسترسی یکسانی به حساب اینستاگرام پیوند داده شده دارند و این بدان معناست که افراد بیشتری از تیم شما می توانند حساب را مدیریت کنند.

اطلاعات تماس

در بیو خود می توانید یک دکمه تماس را به حساب حرفه ای خود اضافه کنید و با استفاده از این دکمه می توانید مسیر های فروشگاه خود را به اشتراک بگذارید یا شماره تلفن یا آدرس ایمیلی که کاربران می توانند با شما تماس بگیرند.

برچسب دسته

یک اکانت حرفه ای اینستاگرام دسته ای را در زیر عکس نمایه نمایش می دهد و این دسته مانند دسته مرتبط با صفحه پیوند شده فیس بوک خواهد بود.

صندوق ورودی ثانویه

می توانید پیام های خود را با صندوق ورودی که دارای برگه های اصلی و عمومی است سازماندهی کنید.

درخواست های رتبه بندی شده

می توانید درخواست های خود را بر اساس تاریخ دریافتی یا حساب های برتر مرتب کنید.

ویژگی ادمین حساب های حرفه ای

ادمین حساب حرفه ای اینستاگرام به شما امکان می دهد از ابزار های قدرتمند تجاری استفاده کنید تا به شما کمک کند حضور آنلاین خود را رشد دهید و به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

تجزیه و تحلیل قدرتمند

با یک حساب حرفه ای به تجزیه و تحلیل ها و بینش های قدرتمندی دسترسی پیدا می کنید که به شما امکان می دهد عملکرد پست خود را در اینستاگرام ردیابی کنید و مخاطبان خود را بهتر درک کنید و معیار ها شامل دسترسی ، برداشت ها ، تعاملات ، کل دنبال کنندگان ، جمعیت شناسی مخاطب است و با این داده ها می توانید استراتژی های بازاریابی دیجیتال هدفمند ایجاد کنید و عملکرد را بهبود بخشید.

مدیر تبلیغات

یک حساب حرفه ای به شما این امکان را می دهد که به راحتی تبلیغات خود را در اینستاگرام ایجاد ، مدیریت و بهینه کنید و می توانید پست های خود را با تبلیغات اینستاگرام تقویت کنید و مخاطبان هدف را انتخاب کنید و بودجه تعیین کنید و هنگامی که یک پست را از طریق این روش تبلیغ می کنید.

دارایی های خلاق

حساب‌ های حرفه‌ ای به کتابخانه‌ ای از دارایی‌ های خلاقانه مانند ویدیو ها و تصاویر دسترسی دارند تا به ایجاد پست‌ ها ، حلقه‌ ها یا داستان‌ های خیره‌ کننده برای نمایش محصولات شما کمک کنند و مزیت دیگر این است که می‌ توانید لینک‌ هایی را در استوری اینستاگرام خود به‌ عنوان فراخوان برای اقدام قرار دهید و برای استفاده از این ویژگی حساب شما باید ۱۰ هزار دنبال کننده یا بیشتر داشته باشد و می توانید از هشتگ ها برای ایجاد تعامل بیشتر استفاده کنید.

نمایه کسب و کار

ایجاد اعتماد ضروری است و اکانت حرفه ای اینستاگرام به شما امکان می دهد اطلاعات تماس خود را اضافه کنید و کاربران می توانند از نمایه شما دیدن کرده و از دکمه تماس با ما برای ارتباط با شما از طریق تلفن یا ایمیل استفاده کنند و اگر فروشگاه فیزیکی دارید حتی می توانید آدرس خود را وارد کنید.

پست های قابل خرید

حساب‌ های حرفه‌ ای می‌ توانند پست‌ های قابل خرید ایجاد کنند که مستقیماً به محصولاتی که در اینستاگرام تبلیغ می‌ کنید پیوند می‌ دهند و حساب‌ های تجاری می‌ توانند یک برگه فروشگاه در نمایه خود ایجاد کنند و از تصاویر جذاب اینستاگرام به عنوان ویترین فروشگاه استفاده کنند و این ویژگی برای وب‌سایت‌ های تجارت الکترونیک عالی است و مجبور نیستند کاربران خود را به صفحه دیگری بفرستند.

پست های برنامه ریزی شده

می‌ توانید پست‌ها را از قبل برنامه‌ریزی و زمان‌بندی کنید و لازم نیست نگران به‌روزرسانی حسابتان در زمان واقعی باشید و این یک ویژگی عالی برای مشاغل دارای استراتژی و برنامه ریزی محتوا است و مدیر رسانه‌ های اجتماعی کسب‌ و کار می‌ تواند زمان خود را بر ایجاد محتوای متفکرانه‌تر و استراتژی‌ سازی یک برنامه جذاب‌تر متمرکز کند.

پاسخ های سریع

اکانت حرفه ای اینستاگرام به شما امکان می دهد به تمام تعاملات پیام مستقیم خود به سرعت پاسخ دهید و پاسخ‌ های سریع و پاسخ‌ های از پیش نوشته شده به سؤالات رایج مشتریان هستند و با این ویژگی می توانید در زمان صرفه جویی کنید و در هر زمان به مشتریان بیشتری پاسخ دهید.

مزایا ایجاد اکانت حرفه ای با ادمین

تبدیل حساب شخصی اینستاگرام به حساب حرفه ای فرصت های جدیدی را برای کسب و کار شما باز می کند و این به شما کمک می کند حضور خود را در رسانه های اجتماعی گسترش دهید و به اهداف تجاری خود برسید و با انجام مراحل زیر می توانید پروفایل شخصی خود را به یک حساب کاربری حرفه ای تبدیل کنید.

بهترین ویژگی ادمین حساب‌ حرفه‌ای

حساب‌ های حرفه‌ ای دارای ویژگی‌ های بیشتری نسبت به پروفایل‌ های تجاری عمومی هستند و برای بهینه سازی آنها از ویژگی های زیر استفاده کنید و اطلاعات حیاتی کسب و کار مانند آدرس وب سایت ، ایمیل ، شماره تلفن و شرح کار هایی که کسب و کار شما انجام می دهد و غیره اضافه کنید.

سخن پایانی

در نتیجه ایجاد اکانت برای رشد کسب و کار ها در اینستاگرام نیازمند یک ادمین حرفه ای است که از مهارت و خلاقیت خود در آن اکانت استفاده کند و ادمین به جذب مخاطب و تعامل با آنها کمک می کند.