مهم ترین مزایای ساخت ریلز اینستاگرام

مهم ترین مزایای ساخت ریلز اینستاگرام

امیر آمون ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

ما در این مقاله قصد داریم به رشد کسب و کار شما کمک کنیم که از چه راهی قدم بردارید تا رشد چشمگیری داشته باشید و با کمک ریلز اینستاگرام شما می توانید افزایش مخاطبان زیادی داشته باشید.

اهمیت ساخت ریلز اینستاگرام

چهره پشت یک برند چیزی است که کاربران بیشتر تشنه آن هستند و آن‌ ها می‌ خواهند با محتوایی که به آن مربوط می‌ شوند درگیر شوند و با افرادی که از آنها خرید می‌ کنند احساس ارتباط بیشتری داشته باشند و حلقه‌ های اینستاگرام به برند ها فرصتی می‌ دهد تا به شیوه‌ ای سرگرم‌ کننده و قابل هضم نشان دهند که چه کسی هستند.

مزایا حلقه اینستاگرام

حلقه اینستاگرام یک ویدیوی عمودی تمام صفحه است که می تواند تا ۹۰ ثانیه طول داشته باشد و قرقره‌ ها به سازندگان این امکان را می‌ دهند که از طریق مجموعه گسترده‌ ای از ابزار های ویرایش از جمله فیلتر ها ، زیرنویس‌ ها ، برچسب‌ ها ، پس‌زمینه‌ ها و کتابخانه‌ ای از آهنگ‌ های صوتی تزئین کنند و قرقره با استوری اینستاگرام یکسان نیست.

مزایا کلیدی ریلز

انفجار تیک تاک با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه که اینستاگرام را مجبور به رقابت با ایجاد نسخه خاص خود از فرمت ویدئویی جذاب و کوتاه کرده است و با توجه به اینکه الگوریتم اینستاگرام اکنون ریلز را ترجیح می دهد و برند ها نمی توانند تنها به استفاده از تصاویر ثابت برای ساختن و جذب مخاطبان تکیه کنند.

مزایا افزایش دسترسی در ریلز

برند هایی که قرقره ها را پست می کنند شانس خود را برای دیده شدن در صفحه کاوش افزایش می دهند و صفحه کاوش جایی که محتوای توصیه شده در اینستاگرام ظاهر می شود و نقش کلیدی در موفقیت ریلز دارد و از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام اکنون به نفع ریلز است و زمانی که یک برند دوز مناسبی از ریلز را در ترکیب محتوای خود لحاظ می‌ کند.

مزایا موفقیت در ریلز اینستاگرام

یک رویکرد مبتنی بر داده در بازاریابی که برند ها را قادر می‌ سازد تا کمپین‌ های بازاریابی خود را به طور کامل مشاهده کنند و از آنجایی که داده ها معیارهای ملموسی را در بر می گیرند که موفقیت خروجی های فعلی را معیار قرار می دهد و داده ها برای درک تأثیر ارزشمند هستند و زمانی که بازاریابی یک برند با داده ها ترکیب می شود.

مزایا قرقره ها در ریلز اینستاگرام

ریلز یک ویژگی در اپلیکیشن اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌ دهد ویدیو های ۹۰ ثانیه‌ ای تنظیم شده روی موسیقی یا صدا را ایجاد و به اشتراک بگذارند و فیلتر ها ، افکت‌ های واقعیت افزوده و حالت دوربین اول شخص همگی ابزار هایی هستند که ریلز را به یک محصول جامد تبدیل می ‌کنند.

مزایا قرقره برای مشاغل مختلف

قرقره‌ ها به کسب ‌و کار ها کمک می ‌کنند محصولات را به نمایش بگذارند و پشت صحنه شرکت را نگاه کنند یا مخاطب جدیدی را سرگرم کنند و درگیر کنند و آنها روشی خلاقانه برای بازاریابی برند شما هستند و بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال روزانه در اینستاگرام مشاغل این پتانسیل را دارند که از طریق ریلز به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنند.

ویژگی ‌های ریلز اینستاگرام

همه ویژگی‌ های اینستاگرام از الگوریتم مجموعه پیچیده ‌ای از سیگنال‌ ها استفاده می‌ کند تا تصمیم بگیرد کدام قرقره را به شما نشان دهد و این بر اساس نوع موضوعات محتوایی است که معمولاً با آن درگیر می‌ شوید و مدت زمانی که صرف تماشای حلقه‌ های خاص می‌ کنید.

مزایا تعامل در ریلز اینستاگرام

انفجار تیک تاک با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه که اینستاگرام را مجبور به رقابت با ایجاد نسخه خاص خود از فرمت ویدیویی جذاب و کوتاه استفاده کرده است و با توجه به اینکه الگوریتم اینستاگرام ریلز را ترجیح می دهد و برند ها نمی توانند تنها به استفاده از تصاویر ثابت برای ساختن و جذب مخاطبان تکیه کنند.

مزایا دسترسی بیشتر در ریلز

برند هایی که قرقره ها را پست می کنند شانس خود را برای دیده شدن در صفحه کاوش افزایش می دهند و صفحه کاوش جایی که محتوای توصیه شده در اینستاگرام ظاهر می شود و نقش کلیدی در موفقیت ریلز دارد و از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام به نفع ریلز است و زمانی که یک برند دوز مناسبی از ریلز را در ترکیب محتوای خود لحاظ می‌ کند.

مزایا افزایش تعامل در ریلز

هنگامی که یک حلقه جدید آپلود می شود و شروع به ایجاد بازدید می کند و اینستاگرام تمام تلاش خود را برای تبلیغ ویدیوی جدید به مشتریان هدف انجام می دهد و حلقه جدید شما به فید فالوور های شما و زیر بخش حلقه ها هدایت می شود و مشتریان بالقوه بیشتری حلقه را می بینند که این باعث ایجاد علاقه و افزایش تعامل مشتری می شود.

مزایا آگاهی از برند در ریلز

مشتریان در هنگام مرور کانال های رسانه های اجتماعی به ثانیه توجه دارند و ایجاد یک ویدیوی جالب به ارزش چند ثانیه برای جلب توجه آنها و درگیر نگه داشتن آنها عالی است و با کلیک روی حلقه شما که این امر آگاهی از برند شما را افزایش می دهد و برای اینکه ویدیو ها خوب و سرگرم کننده به نظر برسند.

مزایا نمایش شخصیت خود در ریلز

حلقه های اینستاگرام برای تجارت بهترین راه برای نشان دادن شخصیت برند شما هستند و با نشان دادن چهره خود یا هر شخص دیگری برای اکثر ویدیو ها که اساساً می توانید برند خود را در همه جا انسانی کنید و به نوبه خود یک رابطه پایدار و اعتماد با مخاطبان هدف ایجاد کنید.

مزایا نمایش محصولات جدید در ریلز

محصولات و خدمات آینده خود را با برخی از بهترین زیرنویس‌ ها و جلوه‌ های بصری جذاب تبلیغ کنید و می توانید حلقه های اینستاگرام را برای تجارت ایجاد کنید و به ارتباط با مشتریان کمک می کند و با معرفی محصولات جدید می توانید با استفاده از ترکیبی از عکس ها ، فیلم ها ، انیمیشن ها مزایا و بینش های آنها را به اشتراک بگذارید.

مزایا پیشنهادات انحصاری در ریلز

بهترین راه برای بیان آنها ساختن حلقه های اینستاگرام برای تجارت است و می ‌توانید حلقه‌ هایی ایجاد کنید که تخفیف‌ ها و پیشنهاد های مختلف روی محصولات شما را برجسته می ‌کند و برای جالب کردن چیز ها سعی کنید با مشاغل کوچک شریک شوید و بر روی محصولات آنها تخفیف ارائه دهید و فروش انحصاری می تواند به ایجاد اعتماد بین مخاطبان کمک می کند.

سخن پایانی

در نتیجه شما با کمک ریلز می توانید ویدیو های جذاب و خیره کننده ای بسازید و مخاطب های زیادی را به دنبال خود جذب کنید و آنها را کنجکاوانه منتظر بزارید.